B tým mužů odstartoval prvoligové jaro porážkou! V dohrávce druhého kola nestačil na Poličku!
Mužská rezerva Hostivaře odstartovala jarní část sezony v 1. Lize nedělní dohrávkou druhého ligového kola proti Poličce proti které nemohla v září nastoupit z důvodu tehdejších povodní. Hostivař v utkání sice rychle vedla, soupeř však utkání dokázal otočit a zároveň i udržet. Hostivařské béčko tedy na začátek druhé části sezony body nebralo.
2., neděle 23.2.2025
Hostivař
1:1, 1:3, 1:2
Polička
Rozhodčí: Kasner, Žák . Vyloučení: 6:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 16 . Střely na branku: 18:38 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6 .
Sestava domácíchMajerníček (Drahoš) - Krupka, Němeček, Zámečník, Vodehnal, Dušák, Dvořák, Höfner - Mareš, Waltr, Jirsák, Bár, Mikšovský, Malysz, Vrzák, Trajer, Minarčík |
Sestava host튝ovíček (Šupík) - Geba, Havlík, Holec, Šmíd - Beneš, Kantor, Kukla, Štefka, Švanda, Tobiáš |
Komentář k zápasu
Hostivař měla do utkání lepší vstup než soupeř. Už ve 3. minutě otevřel skóre utkání domácí útočník Jan Vrzák! Soupeř se ale pomalu začínal dostávat do hry a začal z toho postupně těžit. V 11. minutě srovnal skóre pro Poličku Tobiáš. Po první třetině tedy platil nerozhodný stav 1:1Hostivař ovšem zaspala začátek prostřední periody a už v 16. minutě šli hosté z Poličky do vedení 2:1 po zásluze Kantora. Navýšení skóre přišlo za nedlouho, konkrétně v 17. minutě kdy se prosadil Štefka. Hosté i přes nepříznivý počet vlastních hráčů potvrzoval svoji kvalitu a Hostivař přehrával. Hostivař ovšem v zápase několikrát zabrala a v 25. minutě přišla kontaktní branka na 2:3 o kterou se postaral útoční Jakub Jirsák! Těsný náskok se ovšem hostům podařil rychle navýšit, když se v 27. minutě prosadil druhou brankou v utkání útočník Tobiáš. Po druhé třetině Hostivař prohrávala 2:4
Hostivař se snažila s nepříznivým skóre ještě něco udělat, nastartovat se jí podařil krásnou individuální akcí Jan Vrzák, který svou druhou brankou v utkání opět snížil na rozdíl jedné branky. To bylo bohužel vše, co se Hostivaři v tomto utkání podařilo. V 38. minutě si hosté vzali dvoubrankové vedení zpět, když se trefil mezi tři tyče útočník Poličky Kukla. Na finálních 3:6 z pohledu Hostivaře upravil ve 40. minutě druhou brankou opět Kukla. Hostivař tedy na začátek jarní části padla favorizované Poličce 3:6.
Další utkání čeká Hostivařskou rezervu hned za týden, kdy se vypraví poprvé v sezoně do dalekých Malenovic. Utkání na půdě soupeře odstartuje v neděli 2. března se startem přesně v 14:00.



























