Muži B - 2019/2020

Ani poslední zápas nepřinesl vítězství! Béčko v Hrdlořezech podlehlo 3:2!

pondělí 15.6.2020 | Redakce |
Bohužel ani poslední zápas nepřinesl vytoužené vítězství. Tým bojoval do poslední minuty, kdy v šesti mužích do pole zkoušel zvrátit nepříznivé skóre. Nicméně, na tamnějším asfaltovém povrchu, a za výrazné podpory přihlížejících padésáti diváků, ukázali Red Wings z Hrdlořez, kdo je doma.

Celý článek...

Kolaps! Rezerva podledla vysoko 1:9!

úterý 9.6.2020 | Redakce |
V pondělí v podvečer vyběhla na hřiště obměněná sestava patnácti hráčů. Dravé mládí nahradilo klid a zkušenosti, a vyhlíželo úspěch! Bohužel rychle a efektivně, především ve druhé třetině, soupeř rozhodl o svém nezpochybnitelném vítězství.

Srovnání stavu v poslední minutě nestačilo! B tým podlehl v prodloužení!

pondělí 1.6.2020 | Redakce |
13 vteřin zbývalo do konce hrací doby, když celá lavička zajásala nad vyrovnáním! V prodloužení radost dlouho nevydržela, ale po napínavém a divákově oku líbivém zápase bere mužská rezerva první bod.

B-tým začal jarní část vítězně. Vedoucí Ďáblice porazil 5:3!

úterý 3.3.2020 | Redakce |
Zimní pauza je minulostí a do jarních bojů o play-off se zapojila i mužská rezerva. Na začátek je nečekal zrovna jednoduchý soupeř. Béčko si však s lídrem pražské hokejbalové ligy poradilo.

B-tým mužů netají vysoké ambice pro jarní část! Bude úspěšný?

pátek 28.2.2020 | Lukáš Michálek |
Zimní přestávka utekla jako voda a tento víkend se do ligového kolotoče znovu zapojí také mužský B-tým. Přestože podzim pro rezervu nedopadl úplně podle představ, kladou si její členové pro druhou půlku sezony vysoké cíle.

Hostivařské béčko nezvládlo svižné utkání v Hrdlořezech! Podlehlo 4:1!

úterý 26.11.2019 | Redakce |
Po sobotním utkání s Gobliny, vyjela rezerva Hostivaře do Hrdlořez, na neoblíbený asfaltový povrch. Proti úspěchu nestál ale jen on...

Zvolský s hattrickem! B tým přehrál Gobliny díky gólu v prodloužení!

sobota 23.11.2019 | Redakce |
Report připravujeme...

Avir Praha uštědřil mužské rezervě lekci z produktivity!

úterý 29.10.2019 | Redakce |
Po přesvědčivé výhře nad Myghty Bucks se mužská rezerva utkala s tradičním celkem Aviru Praha, který v utkání prokázal zkušenost a mnohem lepší koncovku, když zvítězil 6:2!

B tým Mighty Ducks přehrál! Veterán Boreček vstřelil hattrick!

neděle 13.10.2019 | Redakce |
Na B tým mužů čekal o víkendu čtvrtý zápas nové sezóny a byl to tým Mighty Bucks, na který si hostivařští brousili zuby tentokrát...