HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.04.2022 Turnaje

Přípravka si zahrála po delší době velký hokejbal! Doma porazila Kert Park i Most!

Další přípravkový turnaj v Hostivaři přivítalo vskutku aprílové počasí a během dne si všichni mohli vyzkoušet snad všechny druhy počasí od sluníčka po kroupy. Kromě počasí byl tento turnaj zvláštní i tím, že pro velkou část hráčů to byly první zápasy na celé hřiště ve formátu 5+1. Celkem si všechny 3 týmy zahrály 2 zápasy.

K prvnímu zápasu nastoupila Hostivař proti Kert Parku. A právě nezkušenost s velkým hřištěm byla na začátku největším soupeřem hostivařských hráčů, a tak za nedlouho prohrávala 1:3. Na štěstí si všichni začali rychle zvykat a hlavně kluci, kteří mají něco odehráno v týmu mladších žáků, zaveleli k obratu a zejména díky sedmi trefám Tomáše Kvasničky byl konečný výsledek 9:4.

Po pauze čekal na domácí tým HBC Most. Tento zápas byl dlouho velmi vyrovnaný a oba týmy se přetahovaly o vedení. To nakonec zůstalo i v tomto zápasu doma.

Komentář trenéra: Prima turnaj, na začátku bylo vidět, že pro některé je to hřiště trochu velké, ale musí si zvykat. Po chvíli se ale všichni zorientovali a bylo to docela ke koukání.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu