HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.09.2021 Turnaje

Mladší žáci se představili na turnaji v Mladé Boleslavi!

První a zároveň poslední předsezónní herní prověrkou, byl pro mladší žáky HBC Hostivař turnaj v Mladé Boleslavi. Hostivařský tým měl možnost postupně změřit svoje síly s Kelty z Berouna, Liškami z Liberce a Tygry z Mladé Boleslavi.

Turnaj sloužil trenérům především jako kvalitní příprava do další části sezóny. Tomu odpovídaly i pokyny a časté rošády v sestavě, které zamotaly hlavy nejen fanouškům, ale zejména většině hráčů. Po prvním vítězném utkání proti Keltům se řádně pozměněná sestava hostivařského mužstva nestačila divit, jak je Lišky provětraly. Závěrečné vystoupení proti Tygrům již bylo vyrovnanější, nicméně tempo a úroveň hry byly ovlivněny velkým teplem a ubývajícími silami v řadách obou mužstev. Hostivařský tým se již v neděli představí na prvním oficiálním turnaji sezóny, kdy se na Kladně postupně utká s domácím Kladnem a Rakovníkem.

HBC Hostivař - Kelti 2008 3:1

Branky: Kvasnička (Mellen), Vaniš (Kvasnička), Coufal (Kvasnička)

HBC Hostivař - Lišky Liberec 5:12

Branky: Vaniš, Martinec (Havlík), Hnyk, Vaniš, Hnyk (Havlík)

HBC Hostivař - HBC Tygři Mladá Boleslav 2:3

Branky: Coufal, Coufal (Havlík)

Soupiska Hostivaře: Slavík - Vaniš, Hnyk, Martinec, Havlík, Janšta, Bajkai, Šrámek, Němec, Mellen, Coufal, Kvasnička, Vysoký, Kolář, Kašpar, Zářecký

Vyjádření trenéra (Borek Coufal): Turnaj určitě splnil účel. Jako jediní jsme nevyužili možnost doplnit sestavu o starší žáky, což se projevilo i na některých výsledcích, když se kluci potkávali s i o 2 roky staršími a o dvě hlavy vyššími soupeři. Na to se ale nebudeme vymlouvat. Turnaj jsme využili přesně k tomu, k čemu přípravné zápasy slouží. Tedy přivyknutí zápasovému tempu po prázdninové pauze a zkoušení hráčů na různých postech.

Vyjádření trenéra (Aleš Kvasnička): Kluci v prvním zápase zahráli velice slušně na to, že celé prázdniny nehráli žádný zápas. Ve druhém a třetím zápase už to nebylo ono, ale přikládám to k promíchání sestavy a jsem rád, že si spousta kluků zahrála na jiných postech než jsou zvyklí .

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu