HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.07.2021 Aktuální zprávy

Do odjezdu na letní soustředění zbývá jedenáct dní! Důležité pokyny pro účastníky!

Do odjezdu na letní soustředění zbývá posledních jedenáct dní. Zkontrolujte prosím své platby a přečtěte si důležité pokyny před samotným odjezdem. Informace i s dokumenty naleznete ve svých emailových schránkách.

ZDRAVOTNÍ DOKUMENTY A OPATŘENÍ

Krom běžných dokumentů jako je zdravotní posudek doktora (stačí 2 roky staré) a bezinfekčnost, Vás i letos poprosíme o vyplnění anamnestického dotazníku, a to ráno, v den odjezdu. Všechny tři dokumenty je při odjezdu nutné odevzdat zdravotnicím výpravy spolu s certifikátem o negativním testu, vydaném MZ. Celkem tak odevzdáváte 4 dokumenty, pokud možno v jedné folii.

- Zdravotní posudek doktora (v příloze možný vzor)

- bezinfekčnost

- anamnestický dotazník

- certifikát o negativním testu nebo ukončeném očkování (min. 2 týdny)

Certifikát o negativním testu: Doporučujeme spolehlivější PCR test, k odjezdu na akci ale postačí i den starý (sobota 7.8.) antigenní test s certifikátem (www.ocko.uzis.cz) Tyto testy můžete zdarma absolvovat např. v mobilním centru na Vartě, v Horních Měcholupech.

Anamnestický dotazník je třeba vyplnit dle skutečností.

Upozornění: Při odevzdání dokumentů bude každému účastníkovi změřena teplota bezkontaktním teploměrem, přičemž případné jedince se zvýšenou teplotou 37+ jsme nuceni preventivně ponechat v Praze (poté lze řešit dle stavu pozdější příjezd). S každým účastníkem mladším 18 let tak musí zůstat do tohoto odbavení zákonný zástupce, případně dospělý dohled.

.

DOPRAVA NA LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A ZPĚT

Dopravu opět provede firma Bohemia Bus, kterou využíváme k transportu osob čtvrtým rokem. Přepravu zajistí dvojicí autobusů a mikrobusem s přídavným vozíkem na tašky. (prosíme o kloudné zabalení do minima zavazadel, neboť autobusy i vozík jsou vždy vrchovaté :) ).

Sraz k odjezdu je v neděli 8. srpna, v 11 hodin dopoledne, na parkovišti u úřadu MČ Praha 15 (ul. Boloňská). Připravme se prosím, že odbavení bude vzhledem k počtu účastníků nějakou dobu trvat. (Oproti plánu bude odjezd opět skutečně z Boloňské ulice v Měcholupech, nikoliv od nového areálu).

Příjezd ze soustředění je plánován na sobotu 14. srpna, do 16,30 hod., tamtéž.

Vzhledem k možným změnám v pravidlech pořádání akcí a k vládním opatřením, si Vás dovolíme dva dny před odjezdem informovat s aktuálními informacemi a opatřením, které bude platit při samotném odjezdu. Věřme, že se již nic zásadního nezmění, neboť každá nečekaná absence a snížení počtu účastníků má neblahý vliv na rozpočet celé akce.

Doporučujeme i sledovat událost na Facebooku, věnující se naší akci: https://www.facebook.com/…32/

.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Je tradičně zajištěno v internátu Akademie Světlá n. / Sázavou (ul. Sázavská) a na zimním stadionu ve Světlé nad Sázavou, 5x - 6x denně, dle potřeby :)

.

SPORTOVIŠTĚ

K dispozici tradičně máme především celý zimní stadion s plastovým povrchem SportCourt, osmi šatnami a dalším zázemím nejen pro sport. Mezi dalšími sportovišti jsou opět i venkovní víceúčelový areál s hřišti na fotbal, basketbal, volejbal, atletický ovál, dále hřiště ve fotbalovém areálu, workoutové hřiště atd.

.

DOPLATKY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ

Termín pro splatnost doplatků za letní soustředění ve Světlé nad Sázavou je stanoven na 7. srpna 2021! Kompletní částka za letošní soustředění činí 4,000,- Kč

Dbejte opět na správné vyplnění spec. symbolu: 4010 a zadání variabilního symbolu (první šestičíslí rodného čísla účastníka). Platby výhradně na účet: 2400489932/2010

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Těšíme se na všechny účastníky...

Redakce

 
 

Partneři klubu