30.11.2016 Reportáž

Mladší žáci zakončili podzim výhrou na Lužinách! Sucharda vstřelil dva góly!

Hostivař si přijela na Lužiny pro zisk tří bodů. Utkání však nebylo tak jednoznačné. Hráči Kert Parku byli hodně nahecování a v první třetině takřka bez chyb dokázali bránit své pásmo a nenechali hráče Hostivaře zakončit...

12.kolo, neděle 27.11.2016

KER

Kert Park Praha

0:5

0:1, 0:2, 0:2

Branky a nahrávky: 11:45 Malysz (Stoulil, Houška), 16:52 Mikšovský (Lehner), 19:44 Sucharda, 31:23 Sucharda (Houška), 34:13 Lehner (Zámečník) .
Rozhodčí: Vaňourek, Vokalová . Vyloučení: 1:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 65 . Střely na branku: 16:31 . Průběh utkání: 0:5 .

Slaboch - Křivánek, Hájek, Vrabec, Grygera, Drnec, Janda, Adam, Broulík, Kos, Matula, Vrabec, Stašák, Chán, Nevšímal, Jimenek, Bartko

Drahoš - Zámečník, Houška, Mikšovský, Ilušák - Lehner, Šťastný, Prager, Štamfest, Malysz, Stoulil, Nguyen, Sucharda, Smetana

Jedinou výjimkou byl únik Marka Malysze, který s přehledem zužitkoval křižnou přihrávku Tomáše Stoulila.

Ve druhé třetině se začala hra více otevírat, což vyhovovalo hráčům Hostivaře. I tak padly do dobře bráněné svatyně Kert Parku pouze dvě branky. Nejprve napřáhl na modré čáře Michal Mikšovský a trefil se přesně mezi nohy gólmana Kertu. O tři minuty později využil svých dlouhých nohou Kuba Sucharda, přeběhl celé hřiště a střelou k tyči zakončil.

Třetí třetina probíhala v podobném duchu jako ta druhá. Hráči Kertu se snažili bránit, rychle napadat a přejít do útoku, ale více se hrálo v jejich obranném pásmu. A padly opět pouze dvě branky a opět za záda jinak dobře chytajícího gólmana Kertu. V prvním případě si Kamil (Radim Houška, pozn. autora) vzal míček na modré čáře soupeře, podél mantinelu oběhl bránu a nahodil míček před bránu, kde se nejlépe zorientoval Sucharda a vsítil svou druhou branku v utkání. Ve druhém případě si pohrál s obranou Kertu Adam Šťastný a poslal míček přesně na hokejku Péti Lehnera, který bez problémů poslal oranžovou kuličku do odkryté brány a uzavřel skóre na 5:0 ve prospěch Hostivaře.

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!