21.03.2024 Reportáž

Junioři těžili z přesilovek! Plzeň přehráli 4:1!

K dalšímu utkání elitní skupiny zajeli junioři Hostivaře do plzeňské hokejbalové haly, kde je čekali zatím poněkud tápající Mečouni.

Elite, sobota 16.3.2024

PLZ

Plzeň

1:4

1:0, 0:3, 0:1

Branky a nahrávky: 19:48 Mikšovský (Ferfecki, Grepl), 20:47 Ilušák (Mikšovský, Ferfecki), 23:41 Grepl (Ilušák), 35:59 Ferfecki (Munk) .
Rozhodčí: Jonák, Gráca . Vyloučení: 7:6 . Využití: 0:3 . V oslabení: . Diváci: 43 . Střely na branku: 28:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:4 .

Růžička (Kočka) - Beneš, Dobrý, Hrabák, Kučera, Remeš, Štulc, Chán, Koc, Kopal, Král, Meiner, Němčák, Obr, Popp, Procházka, Slezák

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Městka, Munk, Vodehnal, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Hostivař se musela už v úvodu bránit a když Lukáš Kopal využil šance, šla Plzeň do jednobrankového vedení. První třetina pak nabídla ještě jednu přesilovku a Hostivař, která mohla vytěžit srovnávací branku, bohužel ani jednu z šancí nevyužila a diváci si na další góly museli počkat do dalšího dějství.

Hostivařští dostali možnost reparátu v početní výhodě už v úvodu periody a šance se tentokrát chopil i Michal Mikšovský, který tak srovnal stav na 1:1. Přesilovka pokračovala a za necelou minutu šla Hostivař poprvé do vedení, když se v předbrankovém prostoru zjevil volný Ilušák a nemýlil se. Domácí se i poté poroučeli na trestnou a další nabídky využil Grepl, který navýšil na rozdíl dvou branek.

Pražané pak vstoupili lépe i do třetí části a radost v aréně tentokrát rozpoutal Štěpán Ferfecki, který zvýšil na 4:1! Hostivař pak čekala nejtěžší fáze utkání, kdy se hned dvakrát musela bránit v oslabení. Houška i Trajer ale vydrželi na trestné lavici vždy kompletní dvě minuty a skóre se neměnilo. Změnu nepřinesl ani samotný závěr a junioři tak mohli slavit další tříbodovou výhru v elitní jarní skupině, tentokrát 4:1!

redakce

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!

26.4.2024

“Bude jenom na nás, jak ke zbytku série přistoupíme“ říká obránce A týmu Jan Kočka!

25.4.2024

Junioři ztratili dobře rozehraný zápas s Plzní v samotném závěru!

25.4.2024

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!