24.11.2015 Reportáž

Ze ztraceného zápasu získali mladší žáci bod!

Zápasy s Kladnem mají vždy náboj, ať už se jedná o jakoukoliv kategorii. Výjimkou nebyl ani duel mladších žáků z předposlední listopadové neděle. Hostivař brzy musela dohánět tříbrankové manko!

9.kolo, neděle 22.11.2015

3:4ss

1:3, 0:0, 2:0

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: Sucharda (Hroch), Ježdík, Ferfecki (Sucharda, Hroch) .
Rozhodčí: Zíma, . Vyloučení: 1:5 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 46 . Střely na branku: 27:22 . Průběh utkání: 0:3, 3:3 .

Skalický (od 18.Keprt) - Zámečník, Houška, Ježdík, Štoural - Ferfecki, Šťastný, Grepl, Malysz, Sucharda, Janšta M., Hroch

Křemenák, Jones - Patera, Bulant, Ježek, Lejsek, Horák, Lacina, Havelka, Cajthaml, Jedelský, Doubrava, Reitmaier, Řešátko, Smetanová, Jelínek, Rod

Hostivař hostila v KOMA aréně rozjetý Alpiq a všichni se těšili, že to bude jako již tradičně vyrovnané a pěkné utkání. Prvních pět minut hry to tak ovšem nevypadalo. Hráčům Aplpiqu se podařil nástup do utkání a v časech 0:43, 3:32 a 4:53 dokázali dostat míček za záda Marka Skalického. S hráči Hostivaře to vypadalo špatně, ale nikdo si prohru nepřipouštěl. Ještě v první části se podařilo skórovat výborně hrajícímu Kubovi Suchardovi.

Do druhé třetiny nastoupil Grepl, hra první lajny dostala impulz a začala se zlepšovat. Ve druhé třetině se hrálo nahoru a dolů, skvělou příležitost ke skórování měl Malysz, který se řítil sám na gólmana, ale blafák mu nevyšel. Druhá třetina skončila 0:0 hlavně díky výborně chytajícím gólmanům.

Třetí třetina byla opět o gólmanech. Ačkoliv do hostivařské brány naskočil nerozchytaný Keprt, tak za svá záda nic nepustil oproti svému protějšku v bráně Alpiqu, který inkasoval hned dvakrát a to z hole Ježdíka a dvě a půl minuty před koncem z hole Ferfeckiho. Rozhodnout musely samostatné nájezdy. V této disciplíně zvítězili hráči Alpiqu a odvážejí si z KOMA arény dva body.

Tomáš Grepl (trenér týmu) - "Utkání s Alpiqem jsou pro nás jedny z nejhezčích utkání. Vždy je to vyrovnaná hra, která se přelévá od brány k bráně. Panuje v utkání, zdravá rivalita. Prostě zápas na který se všichni těšíme. Co se týká naší hry tak nám nevyšel začátek. O přestávce jsme si řekli, že to chceme změnit. Udělali se nějaké změny a zbytek utkání jsme odehráli takřka výborně, hra byla pohledná jak z naší strany tak ze strany Alpiqu. Pochvalu zaslouží všichni čtyři gólmani, kteří do zápasu zasáhli."

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!