18.11.2015 Reportáž

V dohrávce uspěli starší žáci na Lužinách!

V úterní dohrávce zavítali starší žáci Hostivaře na půdu třetího Kert Parku a ačkoliv museli dvakrát dotahovat, odvezli si nakonec na Prahu 15 tři body po výhře 7:3.

10.kolo, úterý 17.11.2015

KER

Kert Park Praha

3:7

3:2, 0:3, 0:2

Branky a nahrávky: 0:25 Vosátka (Čejka, Bůžek), 7:08 Čejka (Bůžek), 18:53 Čejka (Mašek), 25:44 Čejka, 28:46 Kápička (Čejka, Sedláček), 33:15 Vosátka (Čejka, Bůžek), 41:14 Čejka .
Rozhodčí: Augustýn, Krejcar . Vyloučení: 5:1 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 29:43 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:7 .

Šach (Valachy) - Jizba D., Charbuský, Hrdlička, Kovárník - Simandl, Mikeš, Majer, Jirásek, Vychytil, Suchánek, Mika, Sedlák, Jizba M.

Dostál - Fic, Sedláček, Jirsák, Vaniš, Kolář, Kořínek - Bůžek, Čejka, Vosátka, Mašek, Srp, Kápička, Štika, Waltr, Mareš, Sousedík

Zápas začal velmi svižně, když hned v prvním střídání přitlačil první útok Hostivaře soupeře a po 25. vteřinách protlačil balónek do sítě Vosátka. Bohužel hned další vhazování vyhrál soupeř a na vyrovnání mu stačilo jenom dvacet sekund. Tlak týmu z Lužin pokračoval i nadále a v šesté minutě se díky Jizbovi dostal do vedení. Hostivař sice v přesilovce srovnala, nicméně do kabin odcházela mužstva za stavu 3:2 pro domácí.

Hostivař, kromě vynikajícího Dostála, držely nad vodou přesilovky a i druhá z nich vedla k vyrovnání, když opět Čejka zpoza brány nastřelil brankáře Kert Parku a od jeho nohy se míček odrazil za brankovou čáru. I v další brance měl prsty Čejka, když se ve středním pásmu zmocnil odraženého míčku a tísněn několika soupeři ho nahodil obloukem na branku. A k překvapení všech toto lehké nahození domácí gólman minul a míček zapadl do brány. A od tohoto okamžiku přebrala Hostivař otěže zápasu do svých rukou. To potvrdila o tři minuty později, když se Kápička výborně uvolnil mezi kruhy a bez přípravy poslal Čejkovu přihrávku do domácí brány.

Ve třetí třetině již Hostíci zcela ovládli hřiště a zejména první formace se pouštěla do pěkných kombinací. Při jedné z nich našel Čejka před bránou Bůžka, ten se však neunáhlil a prodloužil na zcela volného Vosátku, pro něhož už nebyl problém uklidit míček do prázdné branky. Naposledy zahřmělo necelé čtyři minuty před koncem, když nezastavitelný Čejka přesně trefil mezírku mezi betony domácího brankáře a uzavřel skóre zápasu na 3:7

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!