05.03.2016 Reportáž

Starší žáci v Berouně nikoho neoslnili, tři body ale mají!

Zas je, tu jaro je tu, lidi šílí... Starší žáci zahájili jarní ligovou část v Berouně. Výkon matný, hromada chyb, rozehrávka žalostná... rozdílový útok přesto dovedl tým k výhře 8:3.

12.kolo, sobota 5.3.2016

KEL

Kelti 2008

3:8

2:3, 1:2, 0:3

Branky a nahrávky: 4:13 Čejka (Vaniš), 7:22 Čejka (Bůžek, Vosátka), 9:30 Vosátka (Čejka), 22:29 Čejka, 29:05 Čejka (Vosátka, Bůžek), 34:52 Vaniš (Mašek, Srp), 38:28 Bůžek (Čejka), 40:50 Vosátka (Bůžek, Čejka) .
Rozhodčí: Procházka, Mervinský . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 36 . Střely na branku: 28:33 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:8 .

Günther - Valach, Kolovrat, Knotek, Tušl - Havryljuk, Patera, Kolář, Krbec, Preisler, Vozdecký

Dostál (od 39.Skalický) - Fic, Kolář, Vaniš, Jirsák, Kořínek - Bůžek, Čejka, Vosátka, Mašek, Srp, Kápička, Štika, Mareš, Sousedík

Úvodní třetina přinesla vyrovnanou partii, brzké dvoubrankové vedení zásluhou Čejky a stejně rychlé vyrovnání, po chybách hostivařské obrany. Ačkoliv domácí byli v první periodě střelecky aktivnější, Vosátka dával už v desáté minutě opět rozdílový gól a Hostivař po patnácti minutách vedla 3:2.

Přesně v polovině utkání navýšil na 4:2 opět Čejka, který završil hattrick, po čtyřech minutách ale snížil zpět na rozdíl jedné branky Preisler. Hostující první útok v čele s rozdílovým Čejkou ale dále hrozil z rychlých protiútoků či kombinací v prostoru kolem domácí svatyně a v závěru třetiny i vstřelil zlomový gól.

Berounští byli v úvodních dvou třetinách možná i lepší, než hostivařská družina, v závěrečné třetině jim ale docházel dech. Na rozdíl tří branek navýšil obránce Daniel Vaniš a posléze se střelecky prosadil Štěpán Bůžek a podruhé v utkání i Josef Vosátka. Mašek se Štikou navíc orazítkovali tyč za brankářem Güntherem.

V Berouně se hrál vyrovnaný zápas. Kelti byli v prvních dvou částech dokonce aktivnější než hostivařští, ti ale měli ve svých řadách rozdílovou trojici v čele s dominantním Čejkou. Body do tabulky se počítají, tým ale do Prahy po svém výkonu zcela spokojen odjet nemohl.

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!