24.03.2016 Reportáž

Starší žáci s další výhrou! Obránce Kolář vstřelil pět branek!

Dalším soupeřem starších žáků byl tým SK Rebel Praha, proti kterému se vytáhl především obránce Ondřej Kolář, střelec pěti branek.

15.kolo, neděle 20.3.2016

10:1

5:1, 2:0, 3:0

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 3:49 Kolář (Mareš), 9:27 Sedláček (Srp), 11:37 Kolář (Mareš), 12:35 Srp (Mašek, Sedláček), 14:09 Kolář (Fic), 24:10 Štika, 29:55 Bůžek (Vosátka), 30:50 Kolář (Fic, Vosátka), 31:33 Kápička (Srp), 44:50 Kolář (Fic) .
Rozhodčí: Krejcar, Rezek . Vyloučení: 3:6 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 22 . Střely na branku: 48:12 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 10:1 .

Skalický - Kolář, Fic, Jirsák, Kořínek, Sedláček, Vaniš - Vosátka, Bůžek, Srp, Mašek, Kápička, Mareš, Sousedík, Štika, Waltr, Tichý

A.Majer - Jánošík, Hrstka, Gloser - Jindřišek, Chramosta, M.Majer, Kabát, Kolluch, Musil

V brankovišti Hostivaře se tentokrát představil Marek Skalický, který v první minutě sledoval přes celé hřiště tlak první útočné formace Hostivaře. Už brzy se ale míček objevil i před ním, když se do velké šance dostal Hrstka. Do vedení šla přesto Hostivař, když přihrávky Mareše využil střelecky aktivní obránce Ondřej Kolář a překonal Majera poprvé. Na 2:0 zvýšil v desáté minutě svou první trefou v sezóně další z beků, Ota Sedláček, na něhož ale navázal hostující Hrstka, který doklepnutím Jindřiškova pokusu snížil zpět na rozdíl jedné branky. Od té doby se už ale prosazovala pouze Hostivař. Třetí gól přidal Kolář, čtvrtý David Srp a ještě v poslední minutě první periody navýšil na 5:1 opět Ondřej Kolář, který tak završil hattrick.

Desetiminutové intermezzo oživil šestým gólem svého týmu útočník Jakub Štika, kterého ve druhém dějství napodobil už jen Štěpán Bůžek a v posledních vteřinách druhého dějství tak zvyšoval už na 7:1.

Svou střeleckou chuť projevil v jednatřicáté minutě opět Ondřej Kolář a radost z gólu si po souvislém tlaku posléze vychutnal i Vojtěch Kápička. Desátá trefa visela ve vzduchu, Majer v brance Rebelů ale dlouho odolával. Kulatý gól nakonec za jeho záda přesto nakonec padl a nepostaral se o něj nikdo jiný, než Kolář, který si tak v utkání připsal pět branek.

Ondřej Kolář - "Ze začátku to byl zápas jako každý jiný, soupeře ale bylo jen devět do pole, takže se brzy utahal a pak už to bylo snazší. Co se týče pěti branek, které jsem vstřelil, jsem trochu pesimista, takže bych se snad i vsadil, že už se mi nikdy nic podobného nepovede."

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!