15.03.2017 Reportáž

Starší dorost opět naděloval! Třinci nedovolil v Praze ani čestný úspěch!

Po úvodním utkání jara, kdy v Koma Areně přehrál starší dorost Hostivaře Karvinou přesvědčivě 6:1, zavítal do metropole další moravský celek. O body tentokrát přijel bojovat Třinec...

14.kolo, sobota 11.3.2017

6:0

3:0, 2:0, 1:0

TRI

Třinec

Branky a nahrávky: 0:19 Vaniš (Jachek), 6:34 Čejka, 11:37 Píša (Jachek), 16:41 Novotný (Vaniš), 20:11 Jachek (Píša, Čejka), 40:39 Vaniš (Kubeš) .
Rozhodčí: Danylec, Volkán . Vyloučení: 4:8 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 47 . Střely na branku: 47:10 . Průběh utkání: 6:0 .

Dušák (od 21.Štoural) - Novotný, Bianchi Ferrer, Macek, Kubeš, Kořínek Ši., Kořínek Šť. - Jachek, Píša, Čejka, Vaniš, Jindra, Ježek, Zyta, Foltán

Kukuczka - Bongilád, Filipiec, Habčák, Halejsa, Jedlička, Kasztura, Kisza, Klimek, Kluz, Kostka, Masár, Perkovič, Strapáč, Wojnar

Plastová podlaha ale od samotného úvodu svědčila logicky domácímu týmu, který se už v devatenácté vteřině dostal do vedení zásluhou mladšího dorostence Jiřího Vaniše. V sedmé minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Čejka a když ve dvanácté minutě přidal třetí gól kapitán Lukáš Píša, zdálo se být rozhodnuto. V rozmezí dvanácti minut se tak prosadili zástupci tří hostivařských kategorií.

Hostivařští byli o poznání aktivnější i ve druhé části a po gólu Luboše Novotného vedli 4:0. Na rozdíl pěti branek zvýšil Dominik Jachek a své místo v brance ještě před polovinou utkání přenechal Daniel Dušák mladšímu Štouralovi.

Ani on ale v utkání neinkasoval, i když v jednom případě ho zachránila horní tyč, kam vyrazil míček svou lapačkou. Na konečných 6:0 zvýšil z úniku přesnou střelou Jiří Vaniš a dal utkání konečnou podobu. Hostivař přehrála i druhého soupeře z Moravy a zakončila základní část na čtvrtém místě. Už v sobotu přivítá v prvním utkání nadstavby pražské Kovo. Zápas začíná v 15 hodin.

Dominik Ježek (útočník HBC Hostivař) - "Podle mě to bylo z naší strany takticky perfektně zvládnuté utkání. Skoro k ničemu jsme soupeře nepustili. Hrálo se především na jednu bránu a možná proto občas hráčům Třince přetekly nervy a udělali pár zbytečných faulů."

„Všechny jarní zápasy byly kvalitní", těší trenéra juniorů po vyřazení z play-off!

20.5.2024

Starší žáci mají po výhře nad Kertem jistotu závěrečných turnajů sezóny!

19.5.2024

B tým mužů zvítězil i ve druhém semifinále! O postup do finále zabojuje za týden v Rakovníku!