05.05.2016 Reportáž

Plzeň v Koma Areně dominovala a mladší žáky sestřelila 9:1!

Plzeň letos patří v kategorii mladších žáků k tomu nejlepšímu v republice, o čemž ostatně přesvědčila i v prvomájový den v Koma Areně! Po vyrovnané první části přišel gólový uragán a plzeňští si tak z Prahy 15 odvezli výhru 9:1.

18.kolo, neděle 1.5.2016

1:9

1:1,0:4,0:4

PLZ

Plzeň

Branky a nahrávky: 1:22 Sucharda (Hroch) .
Rozhodčí: Kettner, Záhora . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 18 . Střely na branku: 20:38 . Průběh utkání: 1:0, 1:9 .

Skalický (od 25.Keprt) - Sucharda, Štoural, Ježdík, Zámečník - Frey, Šťastný, Grepl, Bartoš, Hroch, Nguyen, M.Janšta, Malysz

Svoboda (od 31.Šlechta) - Krejčí, Nadraský, Eichler, Beneš - Zika, Sýkora, Pavlíček, Tyrš, Blahník, Kopal, Tran Le, Koc

Nedělní odpoledne v Koma Aréně patřilo plzeňským mečounům. Naši borci s nimi drželi krok pouze v první třetině, která skončila 1:1. Už ve druhé minutě jsme vedli díky trefě Jakuba Suchardy, na které se asistencí podílel Marek Hroch. Mečouni ale vyrovnali ještě v závěru první periody, když za přispění domácího obránce překonal Skalického Pavlíček. Potud vyrovnaná hra.

Ovšem od druhé třetiny už dominovali hosté z Plzně, kteří suverénně okupují čelo tabulky. Hosté hostivařské borce k ničemu nepustili a po čtyřech gólech ve druhé i třetí třetině uzavřeli zápas konečným, pro nás nehezkým skóre, 1:9.

Skvěle secvičený tým pod vedením trenéra Sýkory si zaslouženě drží příčku lídra skupiny v mladších žácích a my se tak těšíme na jejich účast na FAIR CUPu.

Tomáš Grepl (trenér týmu) - "První třetina naznačovala, že bychom i mohli držet krok. Plzeň si ale od druhé třetiny na hřišti diktovala tempo a nás k ničemu nepustila. Pronikali nám dost snadno přes obranné dvojice a útočníci také neměli svůj den. Tentokrát lze vyzvednout výkon Máry Hrocha, který lítal všemi směry a snažil se vypomoct našim obráncům."