05.04.2016 Reportáž

Mladší žáci získali nad třetím Tatranem Třemošná bod!

Kvalitní duel mladších žáků slibovalo další ligové kolo, ve kterém na hřiště Hostivaře přijela třetí Třemošná, v čele s rychlonohým Matyášem Krejčím, třetím nejproduktivnějším hráčem soutěže.

14.kolo, neděle 3.4.2016

2:3ss

1:0, 0:1, 1:1

TRE

Třemošná

Branky a nahrávky: 4:48 Sucharda (Šťastný), 33:09 Šťastný .
Rozhodčí: Rezek, Vaňourek . Vyloučení: 3:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 34 . Střely na branku: 25:24 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3 sn. .

Skalický (od 25.Keprt, nájezdy Skalický) - Štoural, Ježdík, Houška, Zámečník - Sucharda, Šťastný, Grepl, Ferfecki, Hroch, Bartoš, M.Janšta, Frey

Sobotka - Kořínek, Sirový, Král, Nozar - Banýr, Slabihoudek, Krejčí, Valenta, Král, Němčák

V prvním vzájemném duelu letošní sezóny se Hostivaři proti Třemošné příliš nedařilo a podlehla 3:7. Na plastové podlaze Koma Areny se ale začínalo od nuly.

Ve šlágru kola, kdy proti sobě nastoupil třetí tým se čtvrtým, bylo rozhodně na co koukat. Ve výborném světle se představili brankáři obou týmů. Filip Sobotka v dresu Třemošné kapituloval sice v páté minutě po střele Suchardy, jinak byl ale bezchybný. Hostivař dlouho vedla, ve druhé části si ale několik výborných šancí hráči v čele s rychlonohým kapitánem Krejčím vytvořili a v šestnácté minutě se dokonce radovali z vyrovnání, když Skalického po nedůrazu domácího obránce prostřelil nejmenší hráč na hřišti, Martin Král.

Hrozila stále ale i Hostivař, která v té době narážela na dobře chytajícího Sobotku. Do vedení šla přesto Třemošná, když vystřídavšího Keprta prostřelil v sedmadvacáté minutě Němčák. Domácí ovšem byli stále nebezpečnější a jejich tlak zastavila jen dvě vyloučení Grepla v samotném závěru. Právě mezi jeho oba tresty se vloudila vyrovnávající trefa Hostivaře, když se po vhazování v útočném pásmu dostal míček od Suchardy k Adamovi Šťastnému, který povedenou střelou prostřelil Sobotku.

V nájezdové loterii uspěl v dresu soupeře Němčák a ruskou kličkou i šikula Krejčí. Za Hostivař dokázal odpovědět pouze Lukáš Grepl a bonusový bod si tak ze zajímavého utkání odvezl do Třemošné hostující tým.

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!