07.03.2016 Reportáž

Mladší žáci zahájili jarní část prohrou na Palmovce!

Mladší žáci otevřeli jarní kapitolu sezóny utkáním proti TJ Kovo Praha, na asfaltovém hřišti na Palmovce. Proti devateru domácích dokázali držet krok pouze jednu třetinu, v té druhé ale pětkrát inkasovali a odešli poraženi, 2:7.

11.kolo, neděle 6.3.2016

KOV

Kovo Praha

7:2

0:1, 5:0, 2:1

Branky a nahrávky: 3:05 Bartoš (Šťastný), 27:22 Bartoš (Hroch, Houška) .
Rozhodčí: Kettner . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 33:20 . Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 7:2 .

Blaho - Kříž, Malík, Kabát, Jánošík, Chramosta, Schönfeld, Vondráček, Fluxa

Keprt (od 32.F.Janšta) - Zámečník, Štoural, Houška, Mikšovský - Ferfecki, Šťastný, Grepl, M.Janšta, Hroch, Bartoš, Frey

Hostivař přitom nevstoupila do utkání zle a už ve čtvrté minutě vedla zásluhou Rendy Bartoše. Domácí Kovo přesto bylo stále nebezpečnější a zvláště závěr první části patřil skvěle chytajícímu Keprtovi, díky němuž hostivařští po dvanácti minutách vedli nejtěsnějším rozdílem.

Tlak domácích přesto stoupal a nepříliš urostlá obrana Hostivaře, složená z nadějných přípravkářů, brzy kapitulovala. Fluxa našel před brankou vytáhlého Kříže, který překonal bezmocného Keprta. Hráčům s vosou na prsou se střelecky dařilo i v dalším pokračování prostředního dějství a po brankách Jánošíka, Chramosty a dovršení hattricku Davida Kříže, vedli 5:1.

Hostivař sice v osmadvacáté minutě snížila po druhé brance Bartoše, závěr utkání už ale patřil pouze radosti domácích. Vystřídavšího brankáře Filipa Janštu nejdříve přivítal gólem Kabát a posléze v samostatném úniku uspěl i Chramosta.

Vyspělejší soupeř tak tentokrát slavil zcela zaslouženou výhru 7:2. Hostivař podlehla ve čtvrtém utkání v řadě. V dalším utkání přivítají hostivařští v Koma Areně silný Rakovník.

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!