15.03.2016 Reportáž

Mladší žáci si po delší době připomněli vůni vítězství!

Mladší žáci ukončili domácím utkáním proti Rakovníku čtyřzápasovou sérii proher. Hattrick vstřelil Adam Šťastný, gól zaznamenal i Lukáš Grepl.

12.kolo, neděle 13.3.2016

4:2

1:0, 3:1, 0:1

RAK

Rakovník

Branky a nahrávky: 2:51 Šťastný (Bartoš), 13:39 Grepl, 19:57 Šťastný (Stoulil), 21:50 Šťastný (Hroch, Bartoš) .
Rozhodčí: Volkán, Barták . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 22:17 . Průběh utkání: 4:0, 4:2 .

M.Skalický (T.Keprt) - R.Houška, D.Zámečník, P.Štoural, J.Sucharda - Š.Ferfecki, A.Šťastný, L.Grepl, R.Bartoš, P.Frey, M.Hroch, T.Stoulil, Malysz

M.Nistor - J.Molnár, T.Pelant, M.Pohl, P.Čech - D.Nistor, T.Císař, M.Korf, M.Sýkora, O.Mendel

Soupeř dorazil do Koma Areny v devíti hráčích do pole a od prvních minut se vyloženě nikam nehnal. Hráči Hostivaře byli s míčkem kreativnější a už ve třetí minutě se radovali z úvodního gólu, když přesné přihrávky Rendy Bartoše využil před brankou nikým nehlídaný Adam Šťastný. Stejný hráč si posléze dvakrát vylámal v samostatných únicích zuby na Nistorovi, proti kterému následně neuspěl ani aktivně hrající Marek Hroch. Domácí měli v úvodní části převahu, dalších branek se ale více jak čtyři desítky diváků dočkali až v prostředním dějství.

Lukáš Grepl nejdříve obral ve středním pásmu o míček hostujícího obránce, kterému pláchl a tváří v tvář překonal Nistora přesnou střelou. Ve dvacáté minutě posunul přípravkář Stoulil balónek na Šťastného a ten nadvakrát Nistora překonal. Stejný střelec uspěl i za necelé dvě minuty po milimetrové přihrávce Hrocha a v té době už zvyšoval na 4:0. Rakovničtí měli do té doby šancí pomálu, ještě ve druhé periodě ale snížili zásluhou Císaře, který využil zmatků v obranném pásmu.

Závěrečná část patřila především obráncům na obou stranách. Hostivařští si během dvanácti minut nevytvořili prakticky žádnou šanci, hostující tým naopak zjistil, že zbytečným nahazováním míčků se pouze připravuje o možné příležitosti ke skórování. Na 2:4 z pohledu rakovnických snížil Korf a ačkoliv hosté Skalického v závěru ještě párkrát střeleckým pokusem poctili, na víc už to naštěstí nestačilo. Hostivař tak díky aktivitě v prvních dvou třetinách utkání porazila Rakovník 4:2.

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!