01.12.2015 Reportáž

Mladší žáci přivezli z Berouna bod! Přezimují čtvrtí!

K poslednímu podzimnímu duelu vyrazili mladší žáci Hostivaře do Berouna, kde zápas dospěl opět až k nájezdům. V těch se netradičně radovaly oba hokejbalové celky...

10.kolo, neděle 29.11.2015

KEL

Kelti 2008

3:2ss

1:1, 1:1, 0:0

Branky a nahrávky: 3:33 Štastný (Ferfecki), 16:48 Šťastný (Grepl) .
Rozhodčí: Augustýn, Procházka . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 29 . Střely na branku: 28:27 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 2:3 SN, 3:2 SN .

Huml - Dejdar, Havel, Janošek, Pangezlová, Taufer, Rosický, Šlechta, Vokůrka, Dvořák, Vokůrka, Vozdecký, Rajniš, Havel

Keprt (Janšta) - Houška, Ježdík, Zámečník, Štoural - Ferfecki, Šťastný, Grepl, Malysz, Hroch, Sucharda, Janšta, Frey

Mrazivé nedělní ráno nenapovídalo, že by se mělo dít něco výjimečného. Zápas s domácími Kelty začali Hostíci zostra a ve čtvrté minutě Šťastný překonal jinak dobře chytajícího Humla poprvé. Kelti ale vyrovnali necelé dvě minuty před první sirénou.

V úvodu druhé třetiny začali tlakem domácí a už po jedenácti vteřinách vedli o gól. Hostivařští se však zanedlouho nadechli a Šťastný opět skóroval. V čase 16:48 tak vyrovnal na 2:2. I přes další šance diváci další góly neviděli, a tak se Hostivař dostala opět po týdnu k samostatným nájezdům.

Sérii nájezdů zvládli Hostíci na výbornou a propukly oslavy skokem na brankáře Keprta. Jenže rozhodčí po poradě s časoměřičem přikázali nájezdy opakovat, protože Hostíci nejeli v předem hlášeném pořadí. Reparát zvládli lépe Berounští Kelti a nakonec se z vítězství radovali oni.

Tomáš Grepl (trenér týmu) - "Nájezdy nebudeme komentovat, je to ojedinělý případ a drobná, spíše nervozitou způsobená chybka. Zápas byl jinak z řady těch kvalitních. Chyby byly na obou stranách, ale zároveň to byl pohledný žákovský hokejbal plný napětí a zvratů."