12.10.2015 Reportáž

Mladší žáci našli prvního přemožitele v Třemošné!

Víkendový výjezd mladších žáků začal zápasem v Třemošné proti místnímu Tatranu. Chladné, skoro by se dalo říct mrazivé počasí nás sice překvapilo, ne však tolik jako tým domácích hráčů.

4.kolo, sobota 10.10.2015

TRE

Třemošná

6:3

2:2, 2:0, 2:1

Branky a nahrávky: .
Rozhodčí: . Vyloučení: 4:3 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: 15:6 . Průběh utkání: .

Keprt (F.Janšta) - Sucharda, Zámečník, Houška, Štoural - Grepl, Šťastný, Hroch, Malysz, M.Janšta, Ferfecki

Víkendový výjezd mladších žáků začal zápasem v Třemošné proti místnímu Tatranu. Chladné, skoro by se dalo říct mrazivé počasí nás sice překvapilo, ne však tolik jako tým domácích hráčů. O poznání vyšší hráči Tatranu byli více sžití s asfaltovým povrchem, což nám činilo potíže při kombinacích navyklých z plastových povrchů jiných hřišť. Když k tomu připočteme, že soupeř byl důraznější a rychlejší, nelze se divit závěrečnému výsledku.

První třetina byla ještě jakžtakž vyrovnaná a stav v jejím závěru odrážel situaci na hřišti, když za Hostivař skórovali nejprve Malysz (1:1) a poté obránce Sucharda, který si seběhl ze své pozice až před bránu Tatranského brankáře Sobotky a důraznou hrou dostal míček do sítě domácího týmu (2:2).

Na začátku druhé třetiny se bohužel druhý jmenovaný po souboji u pravého mantinelu dopustil faulu a za vražení na mantinel byl poslán do šatny. Domácím se tedy naskytla možnost tříminutové přesilové hry. Naši hráči byli sevřeni do obranného pásma. Bohužel v polovině trestu jsme obdrželi gól na 3:2 z pohledu domácích. V závěru našeho trestu, po důrazné přesilovkové hře, byl míček již za zády našeho, dobře chytajícího brankáře Keprta, ale Houška obětavě v návalu emocí zalehl míček před brankovou čarou. Nařízené trestné střílení Keprt vytěsnil na tyčku po své levici. V závěru druhé třetiny jsme znovu inkasovali a šli jsme na střídačku za stavu 4:2.

Třetí třetina už byla jen odrazem kvalit soupeře, který přidal další dva góly. Naši hráči se vyburcovali k parádnímu výkonu až v závěru zápasu. Po asi tříminutém urputném snažení se po přihrávce obránce Houšky dostal k míčku Hrošíno, přihrál Greplovi a ten nádherně skóroval na konečných 6:3.

Z tohoto zápasu jsme si vzali dostatek ponaučení všichni, ale bylo nutné se rychle dostat do pohody na nedělní zápas proti Rakovníku, kde jsme přespali, ale před tím si užili něco málo tréninků, zábavy v podobě minigolfu a návštěvy bazénu, kde se relaxovalo, odpočívalo a blblo dle libosti, aby se nám vyčistili hlavy.