09.11.2015 Reportáž

Ml.žáci - Napínavá bitva s Ústím přinesla další úspěch!

V příjemnou listopadovou neděli přijel tentokrát do Koma Areny soupeř z Ústí nad Labem, který dosud na bodový úspěch čeká. V Praze ale nebyl k zisku daleko!

7.kolo, neděle 8.11.2015

6:4

2:1, 2:3, 2:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 0:58 Šťastný (Sucharda), 10:52 Šťastný (Bartoš), 14:09 Hroch (Štoural), 23:23 Šťastný (Sucharda), 25:28 Šťastný (Grepl, Ježdík), 26:50 Hroch (Grepl) .
Rozhodčí: Dubovský, Mindl . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 31 . Střely na branku: 28:20 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 6:4 .

Keprt (od 30.F.Janšta) - Ježdík, Zámečník, Houška, Štoural - Sucharda, Šťastný, Grepl, Malysz, Hroch, Bartoš, Frey, M.Janšta

Kříž (Tůma) - Bauer, Kerner, Matoušek, Vichra, Lukáš - Tůma, Zeman, Černý, Nucourek, Vyhlídal, Koza, Jelen, Jičinský, Martínek, Hrdlička

Výborný vstup do zápasu měl na triku především Adam Šťastný, který už v první minutě prostřelil Kříže. Stejný hráč po nahrávce Bartoše zvýšil v jedenácté minutě na 2:0, posléze ale snížil po svém úniku vytáhlý Martínek, který svou šikovností trápil hostivařskou obranu.

Hostivař přesto brzy vedla opět o dva góly, když se prosadil Marek Hroch. Ústečtí ale v prostředním dějství přidali a zásluhou Zemana, Černého a Martínka obrátili během necelých čtyř minut stav ve svůj prospěch! V závěru třetiny ale vyrovnal na 4:4 pěknou střelou Šťastný a do závěrečné periody se šlo od nuly.

Hostivař chtěla vyhrát a ve třetí části hry byla aktivnější. Adam Šťastný nejdříve svou čtvrtou trefou v utkání vrátil domácím vedení a za minutu a půl zvýšil na 6:4 po správném vyhodnocení situace Marek Hroch. V závěru se očekával tlak hostí, ten ale nepřišel a hostivařští si tak v pohledném a vyrovnaném utkání připsali další vítězství.

Tomáš Grepl (trenér týmu) - "Zápas byl vyrovnaný a napínavý až do konce. Ústí přijelo s dobrými hráči a dost nás potrápilo. Kluci dali do třetí třetiny zbytky sil a výsledek si pohlídali."

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!