15.11.2015 Reportáž

I deštivá neděle přinesla vysoké vítězství mladšího dorostu!

Mladší dorost je stále bez ztráty! První podzimní zápas na mokrém plastu přinesl nespočet šancí, skvělé zákroky mosteckého brankáře, ale i deset gólů v jeho síti...

10.kolo, neděle 15.11.2015

10:1

2:0, 7:1, 1:0

MST

Most

Branky a nahrávky: 6:00 Čejka (Němec), 6:13 Vaniš (O.Nocar), 17:41 Mazura (Vaniš, M.Nocar), 21:08 Zámečník (Čejka, Ši.Kořínek), 25:58 Čejka (Macek), 26:35 Jirec (Jachek, Vaniš), 27:29 Kubeš (Čejka, Bianchi Ferrer), 29:22 O.Nocar (M.Nocar, Mazura), 29:56 Jirec (Jachek, Němec), 38:28 Brabec (Jirec) .
Rozhodčí: Kettner, Kettner . Vyloučení: 0:1 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 31 . Střely na branku: 62:6 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 10:1 .

Štoural (od 31.Dušák) - Bianchi Ferrer, Kubeš, Ši.Kořínek, Němec, Šť.Kořínek, M.Nocar, Macek - Jirec, Brabec, Jachek, Zámečník, Čejka, Zyta, O.Nocar, Vaniš, Mazura, Petřvalský

Toth - Anděl, Bertha, Svitáková - Budilová, Ježek, Marko, Miller, Novotná

Hostující brankář Jakub Toth se vyznamenával od prvních minut zápasu. Inkasoval až v sedmé minutě, a to hned dvakrát. Nejdříve se před brankou rychlou kličkou prosadil Jan Čejka, na 2:0 po třinácti vteřinách zvyšoval po pěkné přihrávce Ondřeje Nocara Jiří Vaniš. Více ale strážce mostecké svatyně v úvodním dějství domácím střelců nedovolil.

Čaroval i ve druhé části, když efektivně zlikvidoval několik šancí hostivařských. Gólů za jeho zády přesto po neustálém tlaku začalo přibývat. Byl to ale soupeř, kdo z ojedinělé šance udeřil, když chybu v rozehrávce zachytil Miller a přesnou střelou snížil. Na 3:1 ale brzy navýšil Jonáš Mazura a další přesné trefy na sebe nenechaly dlouho čekat. Nabídku od Čejky s radostí zužitkoval Dominik Zámečník, chvilku po něm se prosadil i jeho dvorní nahrávač. Na 5:1 zvýšil v jediné přesilovce Jirec a po necelé minutě se z prvního uznaného gólu v sezóně radoval i kulišák Ondřej Kubeš, který poté všechny potěšil svým neodolatelným úsměvem. V poslední minutě druhé třetiny přiblížili Hostivař k další desítce Ondřej Nocar s Jonášem Jircem.

Zápas se spíše dohrával. Nikdo z obou týmů nechtěl riskovat na mokrém plastu zranění a v korektně hraném duelu tak neměli rozhodčí příliš práce s posuzováním nedovolených zákroků. Desátý a zároveň poslední gól vstřelil po rychlém přechodu do útoku a kombinaci s Jircem kanonýr Lukáš Brabec. Obraz hry opět plně kopíruje poměr střel 62:6. Brankáři Hostivaře mlčky záviděli přes celé hřiště svému kolegovi v dresu Mostu, který se rozhodně nenudil a zlikvidoval několik hostivařských tutovek. Papírově favorizovaní domácí i přesto zvítězili nad Kovodemontem Most vysoko, 10:1!

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!