20.10.2015 Reportáž

Drama až do konce! Mladší žáci zvítězili nad Strašecím!

Do Koma Areny tentokrát dorazil soupeř z Nového Strašecí a k vidění byla další vyrovnaná bitva, s drama až do samotného závěru!

5.kolo, neděle 18.10.2015

6:5

2:3, 1:1, 3:1

NOV

Nové Strašecí

Branky a nahrávky: 4:11 Bartoš (Malysz, Zámečník), 5:27 Bartoš (Malysz, Zámečník), 20:51 Grepl, 26:42 Hroch (Malysz, Štoural), 26:56 Grepl (Sucharda), 33:46 Hroch .
Rozhodčí: Volkán, Mindl . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 24:24 . Průběh utkání: .

Skalický (od 33.F.Janšta) - Houška, Zámečník, Ježdík, Štoural - Keprt, Šťastný, Grepl, Malysz, Hroch, Sucharda, Frey, Bartoš

Kníže - Defin, Svoboda, Hliboký, Běloušek - Bílý, Kučera, Jakoubek, Němec, Kot, Horáček

Mladší žáci sehráli třetí velice vyrovnaný duel a souboj s Novým Strašecím přinesl i několik obratů a zajímavých momentů. Hostivařští absolvovali během neděle celodenní kemp a ligový zápas byl jeho odpolední součástí. Premiéru si odbyl novic Pavel Frey.

Před polednem zapršelo, ale i přes kluzký povrch se na hřišti odehrávala aktivní bitva s útočným pojetím. Však už v úvodní třetině bylo k vidění pět branek! V dresu Hostivaře se dvakrát prosadil René Bartoš a zaznamenal tak své premiérové trefy.

Hráči Nového Strašecí se prosazovali z předbrankového prostoru a i po dvou třetinách vedli o jediný gól.

Úvod třetí části patřil Hostivaři, která se nehodlala s nepříznivým stavem smířit a dvojicí slepených branek Hrocha a Grepla v sedmadvacáté minutě otočila stav ve svůj prospěch. Bojovali ale i strašáci, kteří zaslouženě v čase 32:12 vyrovnali. Za minutu a půl ale vrátil domácím vedení svým druhým gólem Marek Hroch a novostrašečtí museli opět dotahovat. V závěru měli ohromný tlak a Filip Janšta, který v závěrečných minutách vystřídal v brance Skalického, musel třikrát zasahovat! V posledních vteřinách, při soupeřově powerplay, ho navíc po dělovce od modré čáry zachránila horní tyč! Hosté se i přes závěrečný tlak z vyrovnání neradovala a Hostivař si tak připsala už třetí vítězství o jediný gól, tentokrát 6:5!

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!