19.10.2015 Reportáž

Aktivní hrou k vysoké výhře! Mladší dorost opět vítězí!

Mladší dorost završil první čtvrtinu základní části vysokou výhrou nad HC Kert Park Praha, 10:0!

6.kolo, neděle 18.10.2015

10:0

4:0, 3:0, 3:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 3:07 Vaniš (Brabec, M.Nocar), 3:19 Vaniš (Brabec), 5:08 Zámečník (Mazura), 12:26 Čejka (O.Nocar, Kubeš), 19:34 Čejka (Kubeš, O.Nocar), 22:29 Brabec (Jachek, M.Nocar), 23:43 Čejka (Macek, Kubeš), 35:26 Macek (Brabec), 41:21 Čejka (Maťocha), 42:04 Macek (Vaniš, Brabec) .
Rozhodčí: Laczko, Volkán . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 70 . Střely na branku: 57:11 . Průběh utkání: 10:0 .

Štoural (od 31.Dušák) - Bianchi Ferrer, Macek, Kubeš, Ši.Kořínek, Němec, Šť.Kořínek, M.Nocar - Vaniš, Brabec, Jachek, O.Nocar, Čejka, Zyta, Ježdík, Zámečník, Mazura, Maťocha

Šach - Hrdlička, Kovárník, Jizba, Skorčík - Kamenář, Havel, Hustoles, Jirásek, Majer, Míka, Charbuský, Suchánek

Soupeř z Lužin dorazil do Koma Areny s týmem složeným převážně ze starších žáků a na hřišti to bylo výrazně znát.

Hostivařští hýřili pohybem a první míček lovil brankář soupeře ze své klece už v úvodu čtvrté minuty. Posléze přidal druhý gól opět Jiří Vaniš a Hostivař pokračovala v tlaku. V šesté minutě zvýšil po souhře s Mazurou Dominik Zámečník střelou bez přípravy na 3:0 a ještě v úvodní části se poprvé prosadil i snajpr Jan Čejka.

Hráči z Prahy 15 byli aktivní i ve druhé třetině, kdy zasypali jinak dobře chytajícího brankáře hostí další sprškou střel. Gól skvěle hrajícího Lukáše Brabce a završení hattricku Jana Čejky znamenalo sedmibrankové vedení domácích, které do Koma Areny přišlo podpořit několik desítek příznivců ze všech kategorií.

Ve třetí části vystřídal Štourala v brance domácích Daniel Dušák a už v první minutě musel zasahovat. Góly ale v korektně hraném utkání, bez jediného vyloučení, stříleli dále pouze hostivařští. Ve třetí periodě se dvakrát prosadil aktivně hrající obránce Filip Macek, svůj čtvrtý gól navíc přidal i Čejka.

Mladší dorost Hostivaře završil první čtvrtinu základní části vysokou výhrou nad věkově mladším soupeřem z Lužin, 10:0. Vidět opět byla dvojice nejproduktivnějších hráčů dorostenecké soutěže, Jan Čejka (4+0) a Lukáš Brabec (1+4)

Ondřej Novák - "Hráli jsme s výborným pohybem a téměř šedesát střel vyslaných na brankáře hostí jasně dokládá naší převahu."

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!