30.03.2016 Reportáž

Ach ta koncovka! Starší žáci vybojovali nad Kovem dva body!

Kovo přijelo do Koma Areny v kvalitní sestavě a zápas sliboval vyrovnanou partii. Zápas došel i přes střeleckou převahu Hostivaře k samostatným nájezdům, ve kterých Bůžek s Maškem rozhodli o bonusovém bodu!

13.kolo, úterý 29.3.2016

4:3ss

0:1, 2:0, 1:2

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 17:02 Srp (Sedláček), 25:18 Vosátka (Fic), 31:48 Vosátka (Bůžek), rozh.nájezd Bůžek .
Rozhodčí: Škrobák, Honzík . Vyloučení: 3:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 33:16 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3 .

Skalický - Fic, Kolář, Sedláček, Vaniš, Kořínek, Zíma - Bůžek, Mareš, Vosátka, Mašek, Srp, Kápička, Štika, Sousedík, Waltr

Paleček (Schenk) - Solar, Stejskal, Zeman, Antoš, Matoušek, Zlatník - Baško, Kubát, Lachman, Myslivec, Schubert, Trávníček, F.Zámečník, J.Zámečník, T.Zámečník

Od prvních minut se hrála vyrovnaná partie, šancí ale bylo pomálu. V páté minutě se dostal do vedení hostující tým, když v úniku prostřelil špatně postaveného brankáře Hostivaře Lukáš Stejskal. Domácí postupně přebírali iniciativu a zvláště dobře hrající druhý útok si vytvářel souvislý tlak. Nepřesná koncovka ale v úvodní části srovnat skóre nedovolila!

Co se nepovedlo v části první, to se vedlo ve třetině druhé. Na 1:1 vyrovnal po dvou minutách od úvodního vhazování David Srp, který prudkým švihem využil přihrávky Sedláčka. Hostivař byla stále nebezpečnější, kombinovala i střílela. Muška však byla bohužel značně vychýlená, a tak se diváctvo dočkalo v dalším pokračování druhého dějství už jen jediné trefy. Josef Vosátka s vyraženým míčkem nic nevymýšlel a pohotovou střelou z osy hřiště překonal Palečka.

Začátek třetí části zahajovali hráči Kova v početní výhodě a Baško srovnal! Na jeho trefu ovšem bleskurychle odpověděl úderný první útok a byl to opět Vosátka, který vrátil Hostivaři vedení. Hostující tým přesto dokázal i podruhé vyrovnat, když se ve dvaačtyřicáté minutě prosadil Matoušek.

Utkání tak dospělo až k samostatným nájezdům. Dvojice hráčů Kova proti Skalickému neuspěla, hostivařští Bůžek a Mašek ale byli neomylní. Hostivař tak v pohledném a napínavém duelu zvítězila 4:3.

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!