Muži B - 2015/2016

Rezerva mužů udolala Ďábly. Čaroval dorostenec Štoural!

pondělí 4.4.2016 | Marek Brož |
Byla to zase jednou ukázka toho, proč v Hostivaři milujeme práci s mládeží. Premiéru mezi muži si odbyl patnáctiletý brankář Václav Štoural a právě on byl ústřední postavou při výhře 2:1 po nájezdech.

Celý článek...

B tým rozhodl zápas s Mighty Bucks v závěrečné třetině!

pondělí 7.3.2016 | Redakce |
I rezerva mužů je v úvodu jarní části rozjetá. Na domácím hřišti tentokrát přemohla Mighty Bucks Praha díky povedené třetí třetině, ve které vstřelila tři branky.

B tým: Obyčejná výhra a neobyčejný příběh Adama Ježdíka!

pondělí 29.2.2016 | Marek Brož |
První jarní kolo čekalo v neděli 28. února na rezervní tým mužů. Měl to být běžný zápas v Pražské lize, pro šestnáctiletého mladšího dorostence Adama Ježdíka to znamenalo ale víc, než jen utkání s A.S.H.F.

Štěpán Hallada:"Věřím, že se oba mužské celky dostanou do play off!"

středa 9.12.2015 | Lukáš Michálek |
Štěpán Hallada:
Zimní přestávka se může jevit možná jako nezajímavá část sezóny. My se Vás ale pokusíme seznámit hned s několika hráči mužských celků, které se zapsali do statistik v uplynulé podzimní části. Začneme novým mužem v brankovišti naší rezervy - Štěpánem Halladou.

B tým - Dva góly Skřivana na další výhru nestačily!

sobota 28.11.2015 | Redakce |
Posledním soupeřem B týmu Hostivaře bylo na podzim mužstvo HbC Fénix Praha! Domácí vedli v Koma Areně už 2:0, díky trefám Skřivana. Bojovně hrající soupeř ale nakonec zápas otočil ve svůj prospěch.

Béčko veze z Palmovky dva důležité body a stále myslí na playoff!