17.01.2024 Turnaje

Minipřípravka měla o víkendu napilno! Odehrála hned dva turnaje!

Hráči hostivařské minipřípravky zatím absolvovali všechny tréninky zimní přípravy v tělocvičnách. To se však změnilo o víkendu 13.-14.ledna, kdy hráči absolvovali hned 2 turnaje. Sobotní turnaj v Pardubicích byl plánovaný už od listopadu. Když ale před Vánoci přišla nabídka na další turnaj z Plzně, nešlo ji odmítnout. Nicméně dva turnaje za jediný víkend není pro hostivařsku minipřípravku, vzhledem k šíři hráčského kádru, žádný problém a kluci se těšili na převážně nové neznámé soupeře.

Sobota 13.1.
- Pardubice, nafukovací hala TCV

V Pardubicích hostivařskou minipřípravku přivítala příjemně vytopená hala a přátelská atmosféra. Hrálo se na 2x8 minut čistého času a na rozdíl od turnajů v našem regionu, bez pískaných střídání po minutovém intervalu. Především mladší kluci měli se střídáním za hry z počátku problémy, ale rychle si zvykli. Žádný problém neměli kluci, kteří již mají zkušenosti z turnajů přípravky. V rámci turnaje kluci odehráli tři kvalitní, vyrovnaná utkání. Nejprve dokázali porazit Piráty z Hradce Králové a poté nejtěsnějším rozdílem také Svítkov Stars. Nestačili pouze na domácí tým HBC Pardubice. Pardubice také byly jediný tým, se kterým se v této sezóně nejednalo o první setkání.

Sestava: Beneda - Coufal, Havlíček, Kramar, Křemen, Stoulil, Veverka, Vošvrda, Zavadil

Neděle 14.1. - Plzeň, Precol aréna

V rámci budování týmové soudržnosti vyrazila minipřípravka do Plzně autobusem společně s přípravkou, která zde paralelně hrála svůj turnaj. Tentokrát se hrálo na 2x12 minut hrubého času a pískala se střídání. Podobně jako v sobotu na kluky (a holku) čekaly tři zápasy - dva s neznámými soupeři a jeden s nám velmi dobře známým Kladnem. A podobně jako v sobotu minipřípravka opět zaznamenala dvě výhry a jednu prohru. Turnaj minipřípravka zahájila pěkným zápasem s Kladnem, kdy jsme bohužel tahali za kratší konec. V zápasech proti dalším soupeřům - Plzni a Písku to naopak byla Hostivař, kdo udával tempo zápasů. Přestávek mezi zápasy tým využil k hlasité podpoře přípravky s tím, že při svých zápasech byla minipřípravka naopak hlasitě povzbuzována staršími kamarády z přípravky.

Sestava: Kramar / Stoulil - Coufal, Chýle, Chýlová, Sejtko, Šmídl, Vošvrda, Votrubec, Zavadil, Kramar / Stoulil

Komentář trenéra (Borek Coufal) - Vydařený sportovní víkend a parádní zpestření zimní přípravy. Na turnaje jsme nejeli s žádnými přehnanými očekáváními, přeci jenom jsme ve fázi přípravy, kdy se věnujeme spíše pohybovým dovednostem a hokejky kluci moc nevidí. Poznali jsme nové soupeře, nastříleli jsme spoustu gólů a oba turnaje jsme si skvěle užili. Pořadatelům obou turnajů děkujeme za pozvání.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!